"მისს ილიაუნი"
ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტის სტუდენტური თვითმმართველობა და სამოდელო სააგენტო Your Agency უნივერსიტეტის სტუდენტ გოგონებს სთავაზობს უნიკალურ შანსს მონაწილეობა მიიღონ კონკურსში „მისს ილიაუნი“, რომელიც ტარდება 15 აპრილს.
შერჩეული კანდიდატები უფასოდ გაივლიან ერთთვიან მომზადების კურსს სამოდელი სააგენტოში Your Agency, რომელშიც შედის: დეფილე, აერობიკა, კამერასთან მუშაობის მანერა, მაკიაჟი, ფოტო სესიები. ჩვენებისთვის მოემსახურებათ ვიზაჟისტები და სტილისტები, აგრეთვე შეირჩევა აქსესუარები და კაბები.
თუ როგორ განვითარდება მოვლენები და ვინ გახდება "მისს ილიაუნი" ამას კონკურსის დასასრულს შეგატყობინებთ.
1.28.2010
"გაუფრთხილდი წყალს, გაუფრთხილდი სიცოცხლეს"
26 იანვარს ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტში გაიმართა საჯარო პრეზენტაცია თემაზე: "Georgian Water & Power და წყლის რაციონალურად დახარჯვა"; ამასთანავე, ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტსა და "Georgian Water & Power" - ს შორის ხელი მოეწერა თანამშრომლობის მემორანდუმს. მემორანდუმის ფარგლებში Georgian Water & Power შერჩეულ სტუდენტებს სათანადო პრაქტიკული უნარების განვითარებაში დაეხმარება და მაქსიმალურად ხელს შეუწყობს მათ ჩართვას კომპანიის ყოველდღიურ საქმიანობაში. მემორანდუმი სამომავლოდ საუკეთესო სტუდენტების კომპანიაში დასაქმებასაც ითვალისწინებს. პრეზენტაციაზე ილიას უნივერსიტეტის სტუდენტებმა განიხილეს და ისაუბრეს " Georgian Water & Power " - ის მიმდინარე პროექტებზე, წყლის მომარაგების სისტემაზე, ხარისხის მართვის კონტროლზე და კომპანიის სოციალურ პასუხისმგებლობაზე.